The Blog

Fulnek
Czerwiec 9th, 2014Blog, WiolaNiemazaco 8 Comments

8 czerwca całą grupą z „szyciowych spotkań” wybrałyśmy się do Czech do Fulnek. W mieście tym każdego roku organizowana jest wystawa patchworku. W kilku punktach miasta można oglądać patchworki wykonane różnymi technikami. Piękne prace zachwycają kolorami, kompozycjami i precyzyjnym wykonaniem. Było co oglądać.

Na kilku zorganizowanych na czas wystawy stoiskach można było zakupić także materiały i różne patchworkowe akcesoria. Piękne materiały cieszyły oczy, a koron ubywało z portfeli. Będzie za to co szyć.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i życzę miłego tygodnia.

'8 Responses to “Fulnek”'
 1. Anek73 pisze:

  Przepiękna wystawa :)

 2. Monika pisze:

  Wspaniała spraw grupa ludzi o tych samych zainteresowaniach i jeszcze wspólne wyjazdy, tylko pogratulować,Prace niesamowite i ta dokładność, staranność i precyzja wykonania . Tkaninki piękne. Ja bardzo lubię Czechy. Mam blisko z Karkonoszy, dlatego często tam zaglądamy.. I chyba niedługo też będę musiała się wybrać po swoje zakupy, bo w Polsce od ponad 3 miesięcy słyszę, że zamówione artykuły będą za 2 tygodnie i nadal nic. Serdeczne pozdrowienia dla Ciebie i „szyciowych koleżanek”

 3. Wiola pisze:

  No niestety w Polsce to jakoś ubogo pod tym względem. Fajne materiały można kupić tylko przez internet ale ceny są obłędne. Dobrze, że Czechy w zasięgu to co jakiś czas można wybrać się na hobbystyczne zakupy. Pozdrawiam serdecznie.

 4. Latte House pisze:

  Świetna wystawa! Można nacieszyć oczy cudeńkami:-)
  Pozdrawiam ciepło

 5. KonKata pisze:

  piękno na zdjęciach przekazalaś
  zazdroszczę wyjazdu

 6. anka pisze:

  Zawsze marzył mi się taki patchwork jako narzuta na łóżko, ale sama nie miałabym odwagi uszyć takiego wielkiego. Pochwal się jak coś uszyjesz :-)
  Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Archiwum