Koralikowo

Muszę przyznać, że robienie koralikowej biżuterii (na razie bransoletek ale myślę, że kiedyś spróbuje zrobić coś innego) bardzo mnie wciąga. W wolnej chwili biorę więc szydełko do ręki i robię, jak określają moi bliscy, koralikowe dżdżownice.

Dwie różowe bransoletki zrobiłam dla mojej córki. Białą robiłam tak dla wprawy ale i ta ma już swoją właścicielkę. Koralikowo-szydełkowe robótki idą mi coraz sprawniej, mniej prucia, mniej pomyłek i myślę, że jeszcze nie raz będę się mogła nimi pochwalić.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i życzę miłego tygodnia 😉

16 myśli do „Koralikowo”

 1. Myślę, że każdej z nas, która tu zagląda śmieją się oczy na widok takich cudeniek. Muszę się przyznać, że zdjęcia oglądam już kolejny raz, a w zbliżeniu tylko potwierdzają Twoją perfekcyjność. Wszystkie są bardzo eleganckie, ale najbardziej podoba mi się ta biała z kuleczką.
  Myślę, że są niezwykle uniwersalne bo można je założyć i do wieczorowej sukienki i do dżinsów z bluzeczką. W jednym i drugim przypadku będą wspaniale się prezentować. Nie tylko bransoletki, ale i zdjęcia wyglądają bardzo profesjonalnie. Gratulacje Wiolu.
  Pozdrawiam serdecznie.

  1. Dziękuję Moniko. Tyle pochwał, że nie wiem czy moja skromna osoba to udźwignie :), Bardzo się staram aby wszystko wyglądało perfekcyjnie i perfekcyjnym było. Pozdrawiam serdecznie.

  1. Może faktycznie po którymś razie człowiek pracuje jak maszyna, jednak to ciągle ręczna robota. Miło mi Małgosiu, że podobają się Tobie moje prace.

  1. No niestety w wykonanie bransoletek trzeba włożyć nieco pracy, ale jak zauważyłaś efekt jest i to najbardziej cieszy. Pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *