The Blog

Oczywiście
Luty 2nd, 2015Blog, WiolaNiemazaco 10 Comments

Dzisiaj również poduszki. Tym razem w kolorze biało-czerwonym. Zestawienie można powiedzieć oczywiste. Z przodu czerwony wzór na białym tle, z tyłu biało-czerwona kratka… Taka oczywista oczywistość.

Pozdrawiam Wszystkich oraz życzę udanego tygodnia.

'10 Responses to “Oczywiście”'
 1. Maya pisze:

  Bardzo ladne :) lubie to polaczenie kolorow, choc raczej od Swieta :) Pieknie uszyte!!
  Pozdrawiam!!

  • Wiola pisze:

   Faktycznie, czerwień kojarzy się ze świętami, ale odrobina czerwieni na co dzień nie zaszkodzi. Miło mi, że zajrzałaś do mnie. Pozdrawiam serdecznie.

 2. Anita M pisze:

  Bardzo lubię czerwień. Śliczne.

 3. kasia pisze:

  Rewelacyjne poduszki. Pozdrawiam. Kasia-mazurskie pasje:)

 4. Monika pisze:

  Wiolu jak zwykle po mistrzowsku dobór kolorów, materiałów dodatków i dopełnia perfekcja i staranność wykonania.. Ten zestaw kolorów zawsze wnosi radość do pomieszczenia. Pozdrawiam serdecznie

 5. Małgosia pisze:

  Oglądam te poduszki od jakiegoś czasu. Bardzo mi się podobają. Precyzja jak zwykle na najwyższym poziomie. Kolory również i łączenie wzorów też bardzo mi się podoba Ja nigdy nie mam odwagi- zawsze jak wzrór to reszta gładka. Choć może odważę się na podkłądki dwuwzorowe kiedyś. Podobnie jak kiedyś przyjdzie czas na lamówkę

  Pozdrawiam i czekam na wpisy.
  Mi maszyna odmówiła współpracy.

 6. Monika pisze:

  Wiolu,
  życzę radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych.
  Pozdrawiam serdecznie.

 7. Monika pisze:

  Witaj Wiolu, dobrze że już jesteś. Pochwal się co nowego powstało w Twojej pracowni. Jak tam gałązki hortensji czy przetrwały zimę, bo jeśli nie to będę produkować nowe. Pozdrawiam i dzięki, że o mnie pamiętasz.

Dodaj komentarz

Archiwum