The Blog

Granat, popiel, biel…
Październik 5th, 2014Blog, WiolaNiemazaco 12 Comments

Jesień rozgościła się na dobre. Obdarowuje nas swoimi kolorami, a dzisiaj zaszczyciła nawet pięknym słońcem (oby jak najdłużej).

U mnie jednak jakoś tak mało kolorowo. Komplet poduszek uszyłam z dość grubej bawełny. Granat, popiel, biel to kolorystyka, którą bardzo lubię, ale w tkaninie tej, wzrok przyciąga żółty paseczek. To chyba on, jak dla mnie stanowi o jej atrakcyjności.

Na początku września zapisałam się na Sew Along na Szczecin Szyje. Przedmiotem szycia miał być dowolny pachwork. Tym razem uszyłam patchworkowy bieżnik w szaro-czarnej kolorystyce. Obiecuję, że w następnym poście będzie więcej kolorów.

Dziękuję wszystkim zaglądającym do mnie i zostawiającym po sobie  ślad w postaci wpisu. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę udanego tygodnia.

'12 Responses to “Granat, popiel, biel…”'
 1. Monika pisze:

  Wiolu, jak zwykle będę się powtarzać, bo patchworki perfekcyjnie Ci wychodzą. Kolorystyka piękna, bardziej stonowana, ale biel i granat to bardzo eleganckie zestawienie kolorów. Ten żółty paseczek bardzo rozwesela i ociepla całą kompozycję. Z dużym wyczuciem (jak zawsze) skomponowałaś nie tylko kolory, ale i desenie. Nawet ta lewa strona prezentuje się pięknie.
  U mnie też dzisiaj było cieplutko. Pozdrawiam serdecznie.

 2. Asia Jarts pisze:

  Hej, kolory to kwestia gustu, dzisiaj na szaro jutro na kolorowo… świetny bieżnik…. ostatnio też mam fazę na ich szycie, pozdrawiam

 3. Anek73 pisze:

  Śliczne, chociaż faktycznie mało jesienne :) Miłego poniedziałku :)

 4. KATARZYNA pisze:

  Śliczne i to w moich kolorkach:) Pozdrawiam. Kasia.

 5. Katarzyna pisze:

  Poduchy są świetne! Takie świeże – odnajdą się w wielu „dzisiejszych” wnętrzach. Choć każda nieco inna – tworzą przyciągający oko komplet. Żółty pasek to był strzał w 10!

 6. Edyta pisze:

  Żółty pasek na poduchach przyciąga wzrok:)
  Bieżniczek bardzo mi się podoba. Super są te szarości!

Dodaj komentarz

Archiwum